Život na Aljašce

Pokud jste se přihlásili na Relax camp, máte jedinečnou příležitost zúčastnit se přednášky o životě na Aljašce, kterou si pro vás chystá skupina místních domorodců v čele s Ernie Crabbem!

multicamp

Levněji jen do dnešní půlnoci!

Přátelé,

Multicamp je finančně nastaven tak, že i když náklady stoupají, snažíme se držet ceny při zemi. ;) Všechny, kteří se přihlásili v první vlně, čekala levnější cena. Ta však trvá jen do dnešní půlnoci! Tak ať to stihnete ;)

Modlitební řetězec

Přátelé,

rádi bychom vás pozvali do příprav Multicampu 2016. Jednou z možností, jak přípravy i průběh této akce podpořit, je společně se za to modlit. I letos tedy můžete být součástí modlitebního řetězce, kterým chceme ukázat, že nám jde o společnou věc – abychom mohli prožít čas, kdy budeme blíže Bohu, kdy mu budeme naslouchat, kdy On bude v nás a skrze nás pracovat. Děkujeme, že do toho půjdete s námi!

Zapojit se můžete na webu v sekci MODLITBY.

Přihlašování pro rok 2016 spuštěno!

Přátelé, je to tady!

Přihlašování bylo spuštěno právě dnes, tak buďte rychlí, protože některé campy mají jen omezenou kapacitu. Také možnost přihlásit se za zvýhodněnou cenu potrvá pouhé tři týdny. Ale Češi si rádi pohlídají to co je v akci. Co na to Slováci?

Nahrávky z MC 2015 jsou na světě!

Milí přátelé,

i když zpracování zabralo delší čas, věříme, že nahrávky všech seminářů a i hlavních slov vám poslouží k dobrému, a že nám odpustíte i tu časovou prodlevu ;)

Všechny nahrávky najdete v archivu.

Tým MC