Informace na cestu

Už jen jeden den a rozjedeme MULTICAMP 2016 s tématem „Bod zlomu„, proto posíláme pár informací, které se Vám můžou hodit.

•Registrace bude spuštěna ve čtvrtek od 16:00 v základní škole ve Valašské Polance. Letos bude celý Multicamp i hlavní programy probíhat pouze v základní škole. V domě kultury letos nebudeme!

•Nezapomeň si vzít spacák, karimatku, přezůvky.

•Přihlášeným na akční camp připomínám sportovní oblečení a tenisky do tělocvičny (případně venkovní hřiště). Akční camp je zapojen do sobotní práce ve vesnici, proto by se ti mohlo hodit oblečení vhodné na práci.

•Počítej s tím, že může být už docela chladno, teplé oblečení pak bude výhodou.

•Dobré je vzít si kartičku pojištěnce.

•Pro ty co přijedou autem, je k dispozici parkoviště u školy.

•Účastníky ze Slovenska, kteří platí na místě, prosím o platbu v českých korunách. Využijete je i v naší kavárně :).

Čeká nás bohatý program a věříme, že i zlomové okamžiky s živým Bohem.

Cestuj v Boží ochraně, těšíme se na viděnou!

Tým MC

Život na Aljašce

Pokud jste se přihlásili na Relax camp, máte jedinečnou příležitost zúčastnit se přednášky o životě na Aljašce, kterou si pro vás chystá skupina místních domorodců v čele s Ernie Crabbem!

multicamp

Levněji jen do dnešní půlnoci!

Přátelé,

Multicamp je finančně nastaven tak, že i když náklady stoupají, snažíme se držet ceny při zemi. ;) Všechny, kteří se přihlásili v první vlně, čekala levnější cena. Ta však trvá jen do dnešní půlnoci! Tak ať to stihnete ;)

Modlitební řetězec

Přátelé,

rádi bychom vás pozvali do příprav Multicampu 2016. Jednou z možností, jak přípravy i průběh této akce podpořit, je společně se za to modlit. I letos tedy můžete být součástí modlitebního řetězce, kterým chceme ukázat, že nám jde o společnou věc – abychom mohli prožít čas, kdy budeme blíže Bohu, kdy mu budeme naslouchat, kdy On bude v nás a skrze nás pracovat. Děkujeme, že do toho půjdete s námi!

Zapojit se můžete na webu v sekci MODLITBY.

Přihlašování pro rok 2016 spuštěno!

Přátelé, je to tady!

Přihlašování bylo spuštěno právě dnes, tak buďte rychlí, protože některé campy mají jen omezenou kapacitu. Také možnost přihlásit se za zvýhodněnou cenu potrvá pouhé tři týdny. Ale Češi si rádi pohlídají to co je v akci. Co na to Slováci?

Nahrávky z MC 2015 jsou na světě!

Milí přátelé,

i když zpracování zabralo delší čas, věříme, že nahrávky všech seminářů a i hlavních slov vám poslouží k dobrému, a že nám odpustíte i tu časovou prodlevu ;)

Všechny nahrávky najdete v archivu.

Tým MC